fbpx

Anne van Olst

Anne is geboren in Alborg te Denemarken. Al op jonge leeftijd was Anne actief in de springsport. Enkele jaren later kwam daarin verandering doordat ze zich helemaal ging richten op de dressuursport.  Haar eerste deelname in de Grand Prix begon in 1988 met haar toenmalige paard Le Fiere.

 

Sinds 1988 is Anne 17 keer lid geweest van het Deense Team en heeft  zij 5 keer deelgenomen aan de Olympische Spelen uitkomend voor Denemarken. Anne is in totaal 3 keer Deens nationaal kampioen geweest. Als zeer ervaren internationale dressuuramazone met een geweldige staat van dienst en schat aan ervaring op Grand Prix niveau is zij vandaag de dag niet meer weg te denken uit de top.

 

Wat kan je verwachten van Anne tijdens Horse Event Pro?

Anne geeft samen met Charlotte Fry een toffe clinic “Wereldkampioenen aan het werk” op zaterdag en zondag in de Sport Piste.